Колісний і гусеничний екскаватори: особливості та діапазон застосування

Екскаватор - це продуктивна і ефективна спецтехніка. Така техніка виконує різні типи робіт - землерийні, дорожні, будівельні та вантажні. Є два основних типи цих машин - на колісному і на гусеничному ходу. Кожен з видів має набір властивих йому унікальних якостей, характерних особливостей і свій діапазон застосування.

Компанія Лабортерра надає послугу оренди у Вінниці гусеничного екскаватора Caterpillar і колісних екскаваторів Caterpillar (Катерпиллар) і Борекс. Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону і Вам буде запропоновано оптимальний варіант екскаватора конкретно для Вашого проекту. Оренда будь-якого з екскаваторів: гусеничного або колісного (Вінниця) - у нашій компанії забезпечить своєчасне здійснення запланованих проектів на високоякісному обладнанні.

Колісні та гусеничні екскаватори чудово працюють кожен у своїй сфері діяльності.

Екскаватори на колісному ходу - надійна техніка для виконання будівельних, комунальних і дорожніх робіт, ефективно використовується в місті на робочих майданчиках з асфальтовим і бетонним покриттям, має високу мобільність - може переміщатися по дорогах загального користування самостійно. Вони поступаються гусеничним екскаваторам при роботі на багнистих і болотистих місцевостях, на м'яких грунтах. Колісні екскаватори в основному базуються на автомобільному шасі і викопають котлован з меншим пошкодженням навколишнього рослинності.

Гусеничні екскаватори - це маневрені машини з відмінною стійкістю, високою продуктивністю і хорошою вантажопідйомністю. Екскаватори на гусеничному ходу мають гарну прохідністю по заболочених, піщаних місцях і бездоріжжю, мають велике відривне зусилля і можуть успішно використовуватися в компактному просторі. Але для переміщення цього екскаватора в потоці машин на міських дорогах буде потрібно спеціальна платформа на буксирі у вантажівки, так як він розвиває дуже невелику швидкість руху і при самостійному русі може пошкодити дорожнє покриття. Гусеничні мають більший радіус і глибину копання, ніж колісні екскаватори, і часто застосовуються для розробки піщаних кар'єрів і створення бункерних споруд.

Через унікальних особливостей, їх можливостей і характерних відмінностей, гусеничні і колісні екскаватори слід замовляти виходячи з конкретних завдань, які необхідно виконати.

Екскаватор на колісному ходу краще підходить для кар'єрів невеликого розміру при маленьких обсягах грунту, який слід виробити. Він заощадить фінанси при перебазування з місця на місце через свою мобільності. Гума для бездоріжжя і повний привід дають достатню прохідність на будмайданчиках.

У разі об'ємних проектів на великих кар'єрах краще вибрати більш продуктивний і прохідний гусеничний, який дуже стійкий за рахунок рівномірного розподілу тиску на поверхню і зниженого центру ваги. А завдяки великому обсягу ковша він відмінно підходить для видобутку природних ресурсів.

"Laborterra" - аренда строительной техники в Виннице и области. Создание сайта “WEBHIT”