Функціональність і затребуваність міні-техніки

 

Сучасний високий темп життєдіяльності і величезна швидкість появи інноваційних розробок і новітніх технологій в будівництві викликають стрімке зростання кількості міні-обладнання на нинішньому ринку спецтехніки.

Міні-навантажувачі, міні-екскаватори - це багатофункціональна компактна техніка, яка незамінна на будмайданчиках з обмеженим простором, у вузьких проходах котеджних селищ і на території приватних будинків - в тих місцях, де за своїми габаритами не поміститься жодна велика будівельна техніка.

Для риття великих за обсягом виробленого грунту котлованів і кар'єрів міні не знадобляться, але відмінно підійдуть для землерийних робіт в умовах обмеженого простору між близько розташованими об'єктами, наприклад, між двома будинками або будинком і парканом.

Існує велика кількість компаній, які виготовляють міні-машини. Особливу увагу потрібно приділити світовому лідеру ринку серед виробників - марці Caterpillar. Компанія Лабортерра пропонує міні-техніку саме цього виробника. Їх обладнання завжди на крок випереджає конкурентів. Головні показники - легкість управління, надійна конструкція і ефективність роботи. Завдяки чому міні-техніка Катерпиллар (Вінниця) в оренду користується великим попитом серед замовників. Компанія завжди розвивається і прагне поліпшити свої машини у всьому, тому впевнено займає провідне місце на ринку. Навіть невеликі, на перший погляд, доопрацювання дуже впливають на роботу спецтехніки в цілому. Наприклад, в гідросистемі доданий додатковий насос, техніка здатна працювати на ухилі до 30 градусів, великий градус повороту стріли, двошвидкісний привід та інше.

Міні-екскаватори і міні-навантажувачі мають ряд конкурентних переваг і унікальних можливостей.

1. Легко викопати фундамент під котедж в короткий термін і з усіма необхідними перегородками. Завдяки тому, що гусеничний міні-екскаватор може проїхати через траншею, яку копає - збільшується продуктивність.

2. Є можливість обкопати існуючу будівлю, якщо між ним і новим фундаментом нульова відстань. Або викопати траншею під інженерну мережу між будинком з декоративним облицюванням і парканом з елементами художньої ковки, не пошкоджуючи ні те, ні інше. І все це швидко і якісно. Звичайно, є обмеження - існує мінімальна ширина проходу для міні-техніки близько двох метрів.

3. Міні прекрасно викопає там, де не впорається велика спецтехніка, закопає і вирівняє по закінченню робіт. Маючи високу маневреність і хорошу продуктивність - терміни виконання і результат будівництва не поступаються великим машинам.

4. Якщо потрібно викопати овальну або грушоподібну яму для басейну, то міні-машина зробить це так, що краї будуть рівні і знадобитися тільки підрівнювання. Якщо необхідно виконати планування на ухилі - міні впорається на відмінно.

Переваги міні-техніки можна перераховувати довго, але основні з них - це компактні розміри, сильна і швидка ходова, легке управління, відносна висока потужність і велика швидкість копання.

"Laborterra" - аренда строительной техники в Виннице и области. Создание сайта “WEBHIT”