Блог

 

Для того, щоб взяти в оренду гідромолот у Вінниці у компанії Laborterra і бути повністю задоволеним результатами роботи, потрібно знати, як правильно його експлуатувати, і що з його допомогою робити категорично забороняється. Є нескладні принципи яких зобов'язані дотримуватися оператори під час роботи з гідромолотом, в оренду його перейдено або він куплений - це не має значення.

Детальніше...

 

Компанія Лабортерра надає в оренду гідромолот у Вінниці і області. Гідравлічний молот (скорочено гідромолот) призначений для розпушення замерзлого ґрунту не залежно від товщини промерзлого шару або крижаної кірки в зимовий період. А також для зняття асфальтобетонного або кам'яного дорожнього полотна, для заміни на нове або в разі необхідності усунення неполадок у функціонуванні підземних комунікацій. Крім того, в оренду гідромолот часто береться для демонтажу конструкцій з каменю і залізобетону, які неможливо або складно розібрати з використанням тракторів на гусеницях або за допомогою вибухових робіт.

Детальніше...

Для безпечного та результативного виконання будь-якого будівельного проекту, а також для правильної експлуатації спеціального обладнання, необхідно забезпечити обов'язкове вивчення всіма учасниками робочого процесу техніки безпеки, правил поведінки і роботи на будівельному майданчику.

Детальніше...

У сучасному світі високих технологій і шаленого ритму життя все частіше виникає бажання знайти затишне і спокійне містечко, щоб відпочити і набратися сил. Відпочинок у водойми завжди залишається дуже популярним і затребуваним.

Що може бути краще, ніж сонячний день, свіже повітря і вода? Вода - це життя! На воду приємно дивитися, вона наповнює енергією, дарує душевну рівновагу і спокій, піднімає настрій, а також, дає легку прохолоду в спекотний день. Але не завжди є можливість поїхати на відпочинок до моря або океану через їх далеке розташування і брак часу.

Детальніше...

Чим характеризується будь-який робочий будівельний майданчик? Спеціальна техніка, будівельні матеріали, робітники і фахівці і, крім усього іншого, велика кількість будівельного сміття і відпрацьованого грунту. Найчастіше - це викопана земля з котловану під фундамент і уламки від демонтажних робіт.

Всі ці матеріали потрібно вивезти з робочої зони, щоб не перешкоджати подальшим будівельним, дорожнім і землерийним роботам. З таким непростим завданням найкраще впорається вантажний саморозвантажний автомобіль або, його більш поширене повсякденна назва, самоскид.

Детальніше...

 

Сучасний високий темп життєдіяльності і величезна швидкість появи інноваційних розробок і новітніх технологій в будівництві викликають стрімке зростання кількості міні-обладнання на нинішньому ринку спецтехніки.

Міні-навантажувачі, міні-екскаватори - це багатофункціональна компактна техніка, яка незамінна на будмайданчиках з обмеженим простором, у вузьких проходах котеджних селищ і на території приватних будинків - в тих місцях, де за своїми габаритами не поміститься жодна велика будівельна техніка.

Детальніше...

Екскаватор - це продуктивна і ефективна спецтехніка. Така техніка виконує різні типи робіт - землерийні, дорожні, будівельні та вантажні. Є два основних типи цих машин - на колісному і на гусеничному ходу. Кожен з видів має набір властивих йому унікальних якостей, характерних особливостей і свій діапазон застосування.

Компанія Лабортерра надає послугу оренди у Вінниці гусеничного екскаватора Caterpillar і колісних екскаваторів Caterpillar (Катерпиллар) і Борекс. Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону і Вам буде запропоновано оптимальний варіант екскаватора конкретно для Вашого проекту. Оренда будь-якого з екскаваторів: гусеничного або колісного (Вінниця) - у нашій компанії забезпечить своєчасне здійснення запланованих проектів на високоякісному обладнанні.

Колісні та гусеничні екскаватори чудово працюють кожен у своїй сфері діяльності.

Детальніше...

Сьогодні на ринку спецтехніки існує широкий вибір машин і механізмів, і для того, щоб вибрати підходящий саме для Ваших проектів, необхідно розібратися в призначенні і функціональності базових моделей. Багатофункціональність і висока продуктивність екскаваторів-навантажувачів давно зробили їх незамінними машинами на будмайданчиках. Перший екскаватор-навантажувач був вироблений в 1954 році. І з тих самих пір став незамінним під час виконання робіт з копання і навантаженні. При використанні навантажувача із зворотною лопатою збільшується швидкість і підвищується якість роботи оператора. Це оптимальна техніка для будівельних, дорожніх і землерийних проектів. А при використанні додаткового навісного обладнання у вигляді гидромолота - підходить і для демонтажних робіт.

Детальніше...

 

Ви збираєтеся будувати приватний будинок або торговий центр, викопати ставок або колодязь, облаштувати територію біля будинку або створити ландшафтний дизайн, вивезти і занурити сніг або сипучий матеріал, прокласти труби або комунікації, побудувати дорогу або знести будівлю? З усіма цими завданнями Вам допоможе впоратися спецтехніка і досвідчені фахівці. У нас в Laborterra є і те, і інше до Ваших послуг.

Детальніше...

"Laborterra" - аренда строительной техники в Виннице и области. Создание сайта “WEBHIT”